Метафоричні асоціативні карти Моя внутрішня дитина Андрушко, Базика

NEW
  • Производители  Украина
  • Доступность:  На складе
  • Код товара:  62539
  • Артикул - 01027044

   


Метафоричні асоціативні карти Моя внутрішня дитина Андрушко, Базика

Доставка

Новой Почтой

Метафоричні асоціативні карти Моя внутрішня дитина Андрушко, Базика

Он-лайн 24/7

Мы работаем для Вас

Метафоричні асоціативні карти Моя внутрішня дитина Андрушко, Базика

Защита покупок

Обмен, возврат товараМетафоричні асоціативні карти Моя внутрішня дитина Андрушко, Базика

Єпідтримка

Спросите у менеджера

+380930147627 - viber

Характеристики
  • АвторАндрушко А., Базика Н.
  • Комплектація3 колоди : колода "Діти" - 63 карти(9*12 см); колода "Дитинчата" - 63 карти(9*12 см); колода"Глаголы" - 64 карти(9*6 см); інструкція; коробочка.
  • ОбкладинкаУвага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Описание
Набор створений в першу чергу, для роботи з емоційною і чуттєвою сферою людини. Ряд вправ розроблених спеціально для цієї колоди призначений для глибокого опрацювання і трансформації негативних станів людини. Спираючись на консультаційний досвід роботи з клієнтами, з величезної частки ймовірності, можна припустити, що негативні стани: почуття образи, страху, невпевненості в собі - є чужими людській природі. Природні ж і природні почуття людини є: любов, радість, вдячність, самопринятие, які є у базових станах у кожного з нас і їх тільки треба усвідомити, прийняти, розвинути і проявляти. Саме для цих цілей був розроблений і створений цей набір метафоричних асоціативних карт.Набор складається з трьох колод: - перша колода: "Діти" - робота з актуальним емоційним станом; - друга колода: "Дитинчата звірів" - пошук і формування ресурсних емоційних станів; - третя колода: "Дієслова" - дієслова наказового способу, спонукаючі до первинних простих дій. Методологічне обгрунтування колоди : В основу створення цього набору карт ліг архетип Дитини в різних його проявах: Божественний, Вічний, Залежний, Поранений, Природний, Магічний, Покинутий. Класифікація цих архетипів узята з праць Кероллайн Міс. До кожного архетипу підібрано по 9 фото сюжетів. У колоді "Діти" проявлені як природні стани, так і вивчені старанності. У колоді "Дитинчата звірів" - сюжети відображають природне проживання природних емоційних станів. Колода "Дієслова" використовується для формування нових стратегій поведінки, спираючись на виявлені емоційні стани. У комплект входить 3 колоди(190 карт) : колода "Діти" - 63 карти колода "Дитинчата" - 63 карти(9*12 см); колода"Глаголы" - 64 карти(9*6 см); інструкція; коробочка. Автори колоди : Олександр Андрушко і Наталія Базика
Автор Андрушко А., Базика Н.
Комплектація 3 колоди : колода "Діти" - 63 карти(9*12 см); колода "Дитинчата" - 63 карти(9*12 см); колода"Глаголы" - 64 карти(9*6 см); інструкція; коробочка.
Обкладинка Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Подписка на новости:

Нажимая на кнопку «Подписаться», я даю cогласие на обработку персональных данных.