Психологічна гра «Будинок, який будую я. Комод із секретами» Ушакова Тетяна

NEW
  • Производители  Zen Garden
  • Доступность:  На складе
  • Код товара:  63096
  • Артикул - 01027029

   


Психологічна гра «Будинок, який будую я. Комод із секретами» Ушакова Тетяна

Доставка

Новой Почтой

Психологічна гра «Будинок, який будую я. Комод із секретами» Ушакова Тетяна

Он-лайн 24/7

Мы работаем для Вас

Психологічна гра «Будинок, який будую я. Комод із секретами» Ушакова Тетяна

Защита покупок

Обмен, возврат товараПсихологічна гра «Будинок, який будую я. Комод із секретами» Ушакова Тетяна

Єпідтримка

Спросите у менеджера

+380930147627 - viber

Характеристики
  • КомплектаціяВ комплект входят: Руководство для ведущего — 40 стр., игровое поле (размер 70х100 см, складывается из двух частей), кубик с точками на гранях (от 1 до 6), кубик с цветными точками на гранях (цвет каждой точки соответствует цвету одной из частей нарисованного на поле Дома) Для игры потребуются(в комплектацию не входят): метафорические карты с изображениями размером примерно 7х10см (приблизительно 20–30 карт на каждого игрока), узкие карточки со словами размером примерно 3,5х10см (приблизительно по 20–30 карт на пару игроков)
  • Рік випуску2017
Описание
У мові слово «дім» має кілька значень, але можна виділити кілька основних: будинок як будова, будівля; будинок як приміщення для проживання людей, які ведуть спільне господарство, що займаються спільною справою; будинок як психологія, що належить людині територія, на якій він може жити за своїми власними правилами і тому почувається комфортно і безпечно. Іноді всі ці сенси об'єднуються і ставляться одного місця, але не завжди. Гра допомагає учасникам поміркувати над питаннями: як я почуваюся у місці, де живу разом зі своєю сім'єю? Як мені щодня проводити досить багато часу на роботі – у місці, де ми з колегами робимо спільну справу? Чи є у моєму житті спільнота, де я почуваюся як удома? Що дає це відчуття? У грі «Будинок, який будую Я» є елемент змагання, але головне, звичайно ж, не в ньому, а в роздумах про себе, оскільки гра є лише однією з форм психологічної роботи над запитом, з яким клієнт приходить до психолога. Які ж можуть бути запити, що передбачають можливість використання цієї ігрової платформи? По-перше, запити, які можна позначити як переживання глобального неблагополуччя в сім'ї або якійсь групі, до якої людина почувається, що належить: «У нас у сім'ї все не ладиться», «Дома мені погано», «Я почуваюся непотрібною на роботі» і т.д.По-друге, запити про відсутність порозуміння: «Наші з чоловіком уявлення про сім'ю сильно різняться, ми не можемо порозумітися», «Те, чого він(-а) чекає від мене, мені не підходить», «Ми з моєю колегою не розуміємо, хто відповідає» і т.д. По-третє, це можуть бути запити, пов'язані з кількісною зміною людської спільності, про яку йдеться, і потребою у зв'язку з цим вибудовувати нові або перебудовувати вже існуючі відносини. Це може бути ситуація розлучення, укладання шлюбу кимось із членів сім'ї, народження дитини, смерть когось із членів сім'ї, поява нових співробітників або, навпаки, звільнення давно працюючих, зміна керівництва компанії чи реорганізація тощо. Загальний алгоритм гри: Гра може відбуватися як у індивідуальному форматі, і у груповому. Груповий формат гри передбачає, що у грі може одночасно брати участь 4-5 осіб. Завдання учасників – зібрати з поля певну кількість карток. Ця кількість обумовлюється заздалегідь, але вона повинна бути не менше ніж 10 і не більше 20.
Комплектація В комплект входят: Руководство для ведущего — 40 стр., игровое поле (размер 70х100 см, складывается из двух частей), кубик с точками на гранях (от 1 до 6), кубик с цветными точками на гранях (цвет каждой точки соответствует цвету одной из частей нарисованного на поле Дома) Для игры потребуются(в комплектацию не входят): метафорические карты с изображениями размером примерно 7х10см (приблизительно 20–30 карт на каждого игрока), узкие карточки со словами размером примерно 3,5х10см (приблизительно по 20–30 карт на пару игроков)
Рік випуску 2017

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Подписка на новости:

Нажимая на кнопку «Подписаться», я даю cогласие на обработку персональных данных.